Τρίτη 21 Σεπτεμβρίου 2021

Μέτρια εμφάνιση-θετικό αποτέλεσμα για τα Λευκάδια

Μέτρια εμφάνιση  με θετικό αποτέλεσμα και τις εντυπώσεις να κλέβουν και πάλι οι νεαροί ποδοσφαιριστές

Θετικό αποτέλεσμα με νίκη 0-1 μέσα στη περσινή πρωταθλήτρια του 1ου ομίλου ΑΕ Καψόχωρας πέτυχε ο ΠΑΣ Λευκαδίων παρά την μέτρια εμφάνιση του 1ου ημίχρονου.

Στην επανάληψη η εικόνα άλλαξε προς το καλύτερο με την είσοδο των 14χρονων  Αμανατίδη Β. Δρενοβιάδη Θ. Τζούλιαν και Κρίστα Χύσσα, Μπεράτι Οδυσσέα και Δρενοβιάδη Ιερόθεο ο οποίος με μια εκπληκτική ενέργεια και σουτ από 30 μέτρα πέτυχε ένα πανέμορφο γκολ που έκρινε και τον αγώνα.

Η ομάδα συνεχίζει την προετοιμασία με ακόμη ένα φιλικό σήμερα 7μμ στην έδρα του Αγίου Γεωργίου.

Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την Ομάδα της ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ για την φιλοξενία της και για την προσφορά γεύματος σε όλο το τιμ της ομάδας μας.

Τους ευχόμαστε καλή χρονιά με υγεία και κάθε επιτυχία.